Perła Baroku 2008

I Międzynarodowy Festiwal

„Perła Baroku – koncerty mistrzów”

Pod patronatem Burmistrza miasta Kobyłka Roberta Roguskiego

Idea Międzynarodowego Festiwalu „Perła Baroku” – koncerty mistrzów, jest tożsama z ideą Best Art Promotion, a jest nią promowanie w Polsce muzyki na najwyższym światowym poziomie, angażowanie najlepszych artystów i wyszukiwanie spośród wielu – najbardziej wartościowych interpretacji.

Przyjęły zaproszenie gwiazdy międzynarodowej sceny muzycznej i najlepsi artyści polscy. Koncerty odbywać się będą wieczorami w dniach 11, 14, 16 i 18 maja, w niezwykłej urody wnętrzu Kościoła Trójcy Świętej w warszawskiej- jak mówią historyczne zapisy: „oddalonej 2 mile od Pragi”- Kobyłce. Wstęp jest wolny, dojazd łatwy, dobre jest też zaplecze hotelowe. Postaraliśmy się, by podczas przerw na dziedzińcu kościoła dostępny był dla słuchaczy catering. W taki oto sposób, pod wieżami jednego z najpiękniejszych zabytków barokowych w Polsce, doświadczycie Państwo połączenia tego co najmilsze – dobrego majowego nastroju, aromatu kawy i atmosfery najlepszej sztuki.

Serdecznie zapraszam
Anna Lisiewicz
Dyrektor Festiwalu

Pierwszy Międzynarodowy Festiwal „Perła Baroku- koncerty mistrzów” jest kulminacją obchodów roku Jana Pawła II w Kobyłce.